لطفا چند لحظه صبر کنید...
ورود اعضا
قبلا در هپیلی ثبت نام نکرده ایید؟ثبت نام کنید.
لطفا صبر کنید
صفحه اصلی دانستنی ها مانچکین - تغذیه، حمام و ایمنی کودک

مانچکین - تغذیه، حمام و ایمنی کودک

مانچکین محصولات تغذیه، حمام و ایمنی کودک را طراحی و این محصولات را با بهترین مواد اولیه از جنس پلاستیک و سیلیکون تولید میکند. از آنجایی که سلامت کودک برای تمامی خانواده ها در اولیت است از همین رو خانواده ها در صدد هستند تا بستری را برای فراهم کردن این مهم مهیا کنند.

تاییدیه دندانپزشکان

وسایل تغذیه کودک اغلب دارای استانداردهای کافی نیست و لباس های کودک و محیط اطراف را نیز کثیف می کند گاها هم لوازم تغذیه کودک از ظروفی ساخته شده که کودک با آنها احساس راحتی نمیکند یا متناسب با جفرافیای بدن کودک نیستند.

اما اکثر محصولات مانچکین مورد تایید دندانپزشکان و پزشکان اطفال می باشد که در هر رنج سنی محصول خاص آن دوره مورد استفاده قرار میگیرد تا کودک در کمال ارامش از این محصولات استفاده کند.

از این رو مانچکین محصولاتی را طراحی کرده است که تمامی نیازهای والدین کودکان در هر گروه سنی را در بر گرفته و به رشد سالم کودکان کمک شایانی می نماید. این کمپانی آمریکایی لوازم مشابهی را تولید کرده که هر کدام کارایی متفاوتی دارند .انعطاف پذیری و ظرافت از مشخصه این برند میباشد.

مانچکین و خلاقیت

والدین دیگر نگران آلودکی ظروف و یا تقسیم بندی غذا و از همه مهمتر ریختن غذا و کثیف کاری کودک نیستند و با خیال راحت این محصولات را در دسترس کودکانشان قرار می دهند.

خردن میوه های تازه، آبمیوه ها، سرلاک و ... همگی براحتی و بدون نشتی صورت میپذیرد و غذاها نیز درون ظروفی که ایمن هستند برای کودکان سرو می شود. لیوان ها و شیشه هایی که هر کدام کارایی منحصر به فردی دارند و به سلامت کودک و و رشد آنها کمک قابل توجهی می نماید.

همچنین این کمپانی اسباب بازی حمام کودک را نیز تولید میکند که جنبه آموزش و سرگرمی دارند.

هپیلی این محصولات را با وسواس خاصی به شما معرفی کرده تا در سلامت کودکانتان سهیم باشد.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی هپیلی

1396/10/21

محصولات مشابه